• Elewacje drewniane Gorzów Wielkopolski

  Elewacje drewniane Gorzów Wielkopolski

  Oferujemy kompleksowe usługi od projektu fasady, po wykonawstwo i montaż.

  Elewacje drewniane
 • Elewacje drewniane Gorzów Wielkopolski

Elewacje drewniane Gorzów Wielkopolski

Drewno jest bardzo popularnym materiałem wykończeniowym dla elewacji, a to dzięki łatwości obróbki i montażu. Każdej fasadzie dodaje elegancji, a przy tym dobrze wygląda w towarzystwie innych materiałów.

Różne elewacje z drewna - Gorzów Wielkopolski

Oferta drewnianych elewacji naszej firmy jest bardzo ceniona w Gorzowie Wielkopolskim. Zawiera deski elewacyjne o różnych profilach (softline, diagonal, rhombo solo i duo, romb z drewna egzotycznego, kompozytu, drewna klasycznego i thermodrewna). Oprócz sprzedaży desek i materiałów montażowych oraz środków ochrony podejmujemy się również wykonania drewnianych elewacji w Gorzowie i okolicach, według gotowych projektów oraz tych, które opracujemy na Państwa zlecenie. Deski elewacyjne z naszego sklepu są selekcjonowane pod względem jakości i prezentacji, składowane w odpowiedni sposób i właściwie transportowane – dzięki temu spełniają wszelkie normy higieniczne i budowlane. Nasza propozycja to nie tylko profesjonalne realizacje w Gorzowie i okolicach, ale i fachowe doradztwo w dziedzinie materiałów, ich konserwacji i zastosowania. W kwestii rodzajów drewna elewacyjnego polecamy:

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA KLASYCZNEGO (KRAJOWEGO) SOSNA, ŚWIERK I MODRZEW - poza tym, że w naszej propozycji znajdziecie Państwo deski profilowane w sposób przeciwdziałający utrzymywaniu wody, do oferty należy też montaż elementów i konserwacja elewacji.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA EGZOTYCZNEGO - bardzo ceniona przez gorzowskich Klientów oryginalna dekoracja o wyjątkowym wyglądzie i niespotykanych walorach estetycznych. W porównaniu do desek z drewna klasycznego ma większą stabilność wymiarów, odporność na wodę i wysokie temperatury oraz wytrzymałości.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z THERMODREWNA - wyjątkowo solidne, doskonałe jako izolator termiczny, bardzo opłacalne i niezwykle uznane wśród Klientów ze Gorzowa. Polecamy termososnę i termojesion.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DESKI KOMPOZYTOWEJ - wyjątkowy materiał i interesujące urozmaicenie estetyki budynku. Żadnych sęków – deski na całej długości są jednorodne. Do tego łatwość montażu, trwałość koloru i prosta konserwacja.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.