• Konstrukcje Drewniane domy drewniane

  Konstrukcje Drewniane

  Wyjątkowe projekty, profesjonalne wykonanie, ekologia i energooszczędność

  domy drewniane
 • Konstrukcje Drewniane domy drewniane

Domy drewniane

Drewniane domy to tradycja i nowoczesność w jednym, przyjmujemy zlecenia na prace o dowolnej skali, wyróżnia nas solidność oraz zgodność końcowego efektu z wizją Klienta

Wyjątkowe budynki z wyjątkowych projektów

Drewno jako materiał o dużych możliwościach technicznych i niemożliwych do przecenienia walorach estetycznych znajduje zastosowanie w niezwykle wielu projektach budowlanych. Wyjątkowym przypadkiem są domki w całości wykonane z drewna. Ewolucja technologii wprowadzana rynek wiele różnych materiałów, z których można zbudować dom, co by jednak nie mówić unikalny i ponadczasowy charakter to tylko drewno dobrej jakości. Współcześnie budowane zeń domki łączą w sobie tradycję i nowoczesność.

Oszczędność energii, przyjazność dla środowiska

Nawet niewielki i prosty konstrukcyjnie domek zwraca uwagę, wpływa swym wyglądem na postrzegania otaczającej przestrzeni, zaś przebywanie w nim dostarcza zawsze pozytywnych wrażeń. Warto zauważyć, że drewniane domy buduje się stosunkowo szybko, a dzięki właściwościom budulca są one energooszczędne i w pełni ekologiczne.

„Kontar” czyli domy drewniane w każdej skali

W rankingach firm operujących produktami i konstrukcjami drewnianymi znaczna renomą cieszy się „Kontar” – wszechstronne przedsiębiorstwo z kompleksową ofertą, zajmującą się także sprzedażą i wykonaniem domów drewnianych, zarówno modeli gotowych do montażu jak i wykonanych zgodnie z indywidualnym projektem. Do prac przystępujemy z myślą o trwałości i wytrzymałości efektów, realizujemy projekty o różnej skali – od mobilnych i letniskowych po budynki o większych formatach, zawsze solidne i eleganckie zarazem.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.