• Konstrukcje drewniane Szczecin

  Konstrukcje drewniane Szczecin

  Każdy nasz projekt przygotowywany jest z uwzględnieniem indywidualnych preferencji Klienta

  Konstrukcje drewniane
 • Konstrukcje drewniane Szczecin

Konstrukcje drewniane Szczecin

Drewno ma wyjątkowe właściwości i ogromne możliwości zastosowania. Popularnym w Szczecinie atrakcyjnym dodatkiem do każdej aranżacji architektonicznej są drewniane konstrukcje.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

Jak już zostało wyżej wspomniane drewno ma wyjątkowe właściwości i duże możliwości zastosowania. Popularnym i atrakcyjnym dodatkiem do każdej aranżacji architektonicznej są drewniane konstrukcje, miedzy innymi altany, wiaty, budki z narzędziami. Są one nie tylko uzupełnieniem przydomowej przestrzeni ale i ozdobą. Oferujemy estetyczne wykonania i trwałość zamówionych konstrukcji, a jeśli chodzi o ich rozmiar, fason i styl - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia Klientów. Wśród konstrukcji drewnianych najczęściej zamawianych w Szczecinie polecamy:

 • ZADASZENIA TARASÓW - drewniane zadaszenie chroni nie tylko taras, ale i przebywające na nim osoby. Ponieważ podnosi atrakcyjność aranżacji przydomowej przestrzeni, na życzenie wyposażamy je w oświetlenie. Dbamy by całość pasowała do stylu posesji, zarówno w przypadku struktur samonośnych, jak i tych przytwierdzanych do ścian budynków.

 • UNIWERSALNE WIATY DREWNIANE - nieodłączny element szczecińskich ogrodów i innych przydomowych przestrzeni. Dbamy o dopasowanie wiaty do wyglądu otoczenia i o jej stabilność. Liczy się solidność wykonania i odpowiednie proporcje między elementami. Znaczenie ma też wysoka jakość materiałów, z których powstanie wiata oraz zastosowanych w niej łączeń.

 • DREWNIANE WIĘŹBY DACHOWE - na terenie Szczecina i okolic zajmujemy się nie tylko dostarczaniem drewna do więźb, oferujemy również wykonanie i montaż więźb krokwiowych, jętkowych i płatwiowo – kleszczowych. Zgodnie z zamówieniem szczecińskich Klientów wykonujemy więźby z drewna sosnowego i świerkowego zarówno w formie prefabrykowanych zestawów jak i konstrukcji przygotowywanej na placu budowy.

 • DREWNIANE SCHODY - powinny w pełni odpowiadać potrzebom domowników, obok funkcjonalności schodów liczy się ich aspekt dekoracyjny. Oferujemy schody odpowiednie dla atmosfery każdego szczecińskiego domu, wykonane z gatunków liściastych, iglastych i egzotycznych – zawsze najwyższej jakości. Nasz asortyment to deski pozbawione wad i sęków, odpowiednio wysuszone i zakonserwowane.

 • ALTANY - ozdobi każdy szczeciński ogród, pod warunkiem że drewno z którego zostanie wykonana będzie najlepszej jakości. Forma i wykończenie drewnianej altany zależą od wyobraźni Klienta. Na najbardziej wymagających Klientów czekają nasi projektanci oraz najbardziej ekskluzywne modele z drewna o najwyższym standardzie

 • DOMY DREWNIANE - wyjątkowe budynki z wyjątkowych projektów, połączenie tradycji i nowoczesności. Przyjazne dla środowiska i energooszczędne. Na naszych Klientów ze Szczecina czekają projekty o różnej skali – od mobilnych i letniskowych po budynki o większych formatach, zawsze solidne i eleganckie zarazem.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.