• Konstrukcje Drewniane drewniane więźby dachowe

  Konstrukcje Drewniane

  Wszechstronność w dziedzinie więźb dachowych – wykonanie, montaż, konserwacja

  więźby dachowe drewniane
 • Konstrukcje Drewniane drewniane więźby dachowe

Więźby dachowe drewniane

Solidność konstrukcji zależy od jakości dostarczanego materiału, dlatego oferujemy drewno wyłącznie najlepsze gatunkowo. Oferujemy różne rodzaje więźb dachowych.

Solidne konstrukcje – najlepsze materiały

Wśród drewnianych konstrukcji zamawianych przez naszych Klientów na szczególną uwagę zasługują drewniane więźby dachowe. Firma „Kontar” zajmuje się nie tylko dostarczaniem drewna do więźb, oferujemy również montaż we współpracy i stałej konsultacji z architektami oraz ekspertami branży budowlanej.

Więźby dachowe na wszelkie okoliczności

Drewniana więźba dachowa jest stelażem amortyzującym ciężar pokrycia dachowego. Konstrukcja więźby zależy od typu dachu jaki będzie na niej oparty. Połączenia elementów więźby muszą zapewniać odpowiednią sztywność całej konstrukcji. Chociaż przyjmuje się, że dla lekkiego pokrycia więźba może być delikatniejsza należy pamiętać iż dach obciążony wiatrem i śniegiem może znacznie zwiększyć swój ciężar. Przy perspektywie setek kilogramów na metr kwadratowy łatwiej zrozumieć, dlaczego tak ważną sprawą jest profesjonalne i staranne wykonanie więźby.

Zadanie dla doświadczonego profesjonalisty

Większość sytuacji związanych z budową domu, czy renowacją dachu reguluje prawo budowlane, ale poza sztywną literą prawa pozytywny efekt prac zależy też od doświadczenia prowadzących je fachowców. Nieodpowiednie wykonanie konstrukcji więźby dachowej pracującej pod naporem wiatru, naciskiem śniegu i ciężarem samego pokrycia dachowego może być powodem katastrofy.

Różne rodzaje drewnianych więźb dachowych

Firma „Kontar” nie tylko dostarcza poszczególne elementy więźb dachowych ale też oferuje wykonanie więźb krokwiowych, jętkowych i płatwiowo – kleszczowych. Wszystko zgodnie z najwyższymi i aktualnymi normami obwarowującymi tego typu prace. Wykonujemy więźby z drewna sosnowego i świerkowego zarówno w formie prefabrykowanych zestawów jak i konstrukcji przygotowywanej na placu budowy.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.