• Konstrukcje Drewniane uniwersalne wiaty drewniane

  Konstrukcje Drewniane

  Kreacja nowej przestrzeni użytkowej przy pomocy estetycznej i stylowej konstrukcji

  wiaty uniwersalne drewniane
 • Konstrukcje Drewniane uniwersalne wiaty drewniane

Wiaty uniwersalne drewniane

Możliwości zastosowania drewnianej wiaty w ogrodzie, albo każdego innego rodzaju przydomowego terenu są praktycznie nieograniczone – pomysłów jest tyle, ilu użytkowników.

Drewniana wiata – warto poszukać odpowiedniej firmy

Nieodłącznym elementem wielu ogrodów i przydomowych przestrzeni są wiaty. Mają rozmaite przeznaczenie, na ogół stanowią osłony dla sprzętu i narzędzi, a także donic z roślinami, składu drewna kominkowego, czy grilla w niepewnych warunkach pogodowych. Dlaczego wybór firmy, która postawi w naszym ogrodzie wiatę jest taki ważny? Po prostu warto zadbać nie tylko o dopasowanie drewnianej wiaty do wyglądu otoczenia, ale i o jej stabilność, czyli bezpieczeństwo ludzi i przedmiotów, jakie się pod nią znajdą.

Element poważniejszy niż by się mogło wydawać

Wiata jest specyficznym rodzaje konstrukcji. Na pierwszy rzut oka wygląda niezbyt skomplikowanie, ale to tylko powierzchowne wrażenie. Stabilność, a co za tym idzie bezpieczeństwo struktury zależy nie tylko od solidności wykonania, ale i zachowania odpowiednich proporcji między poszczególnymi elementami. Poza estetyką wykonania liczy się więc doświadczenie w stawianiu tego typu konstrukcji drewnianych ale i wysoka jakość materiałów, z których powstanie wiata oraz zastosowanych w niej łączeń.

Różne rodzaje wiaty drewnianej – różne rodzaje drewna

Oferta firmy „Kontar” jest przystosowana do wymogów związanych ze wszelkimi rodzajami konstrukcji drewnianych, wiaty nie są tu wyjątkiem. Montujemy wiaty zarówno w formie zestawów gotowych do montażu, jak i indywidualne kompozycje przygotowane pod konkretne wymiary i do konkretnych zadań. W naszych realizacjach wykorzystujemy drewno lite oraz klejone.

Podręczny składzik albo alternatywa garażu

Wiaty z naszej propozycji mają wiele zastosowań. Popularnym przeznaczeniem są tymczasowe stanowiska donic z roślinami, innym zaś magazyny narzędzi albo drewna kominkowego. Wiaty drewniane są również doskonałymi i stylowymi alternatywami dla garażu samochodowego, zajmując niewiele miejsca osłania auto przed śniegiem, słońcem, deszczem, czy opadającymi z drzew sąsiada liśćmi.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.