• Tarasy drewniane Zielona Góra

  Tarasy drewniane Zielona Góra

  Oferujemy kompleksową budowę i montaż tarasów, a także renowację drewna

  Tarasy drewniane
 • Tarasy drewniane Zielona Góra

Tarasy drewniane Zielona Góra

Taras to wyjątkowe miejsce na pograniczu domu i ogrodu, w którym chętnie spędzamy czas. Przeżywane tu niezwykłe chwile zasługują na stosowną oprawę

Ciekawe projekty tarasów w Zielonej Górze

Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje wiele różnych technik budowy tarasu. W każdej można użyć rozmaitych materiałów, ale najbardziej klimatycznym i zarazem gustownym będzie drewno, czyli materiał najchętniej wybierany przez naszych Klientów z Zielonej Góry. Nasza propozycja drewnianych tarasów w Zielonej Górze jest bardzo rozbudowana – realizując poszczególne zlecenia mamy do czynienia z różnymi wymaganiami i planami aranżacji przydomowej przestrzeni, dlatego w branży drewna budowlanego i użytkowego wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu. Dzięki temu Zielona Góra postrzega nas jako profesjonalistów pracujących z materiałami najwyższej jakości i najnowocześniejszym sprzętem.

Zróżnicowana oferta usług

Przedstawiana oferta drewnianych tarasów jest bardzo zróżnicowana, Klientom z Zielonej Góry i okolic dostarczamy deski tarasowe z drewna ezgotycznego, thermodrewna, kompozytu i drewna klasycznego (krajowego). Asortyment uzupełnia sprzęt montażowy, materiały ochronne i pakiety usług. Przyjmujemy zlecenia realizacji tarasów drewnianych w Zielonej Górze i okolicach według projektów opracowanych na życzenie Klientów oraz własnych. Pochodzące z naszego asortymentu deski tarasowe to materiał składowany, suszony i transportowany według odpowiednich norm, dzięki którym wykonany z nich taras będzie przez całe lata dobrze spełniać swoją rolę, a przy tym świetnie wyglądać. Zależnie od życzeń możemy zaproponować drewniane tarasy wielu rodzajów – na posadzkach drewnianych albo betonowych, na stopach regulowanych i na drewnianych podstawach. Nasza oferta to również dodatki, między innymi zagnieżdżone w deskach źródła światła. Skala prac nie ma znaczenia, w zależności od sytuacji korzystamy również ze wsparcia współpracujących z nami instalatorami basenów i projektantami ogrodów. Jeśli chodzi o rodzaj używanego materiału, deski tarasowe w Zielonej Górze oferujemy w czterech rodzajach:

 • DREWNO KLASYCZNE - sosna, modrzew dąb, świerk jesion. Materiał doskonały gatunkowo pozwala stworzyć taras najlepszej jakości.

 • DREWNO EGZOTYCZNE - najpopularniejsze wśród Klientów z Zielonej Góry drewno egzotyczne to kempas, massaranduba, bangkirai i inne.

 • THERMODREWNO - obróbka termiczna deski z klasycznego drewna sprawia, iż przypomina ona deskę z drzewa egzotycznego. Warto dodać, że ma ona wówczas zbliżoną odporność na warunki atmosferyczne.

 • DESKI KOMPOZYTOWE - kompozyt to połączenie cząstek tworzywa sztucznego z naturalnym drewnem, deski z kompozytu łączą w sobie zalety obu materiałów. W Zielonej Górze cieszą się popularnością z racji swej wytrzymałości.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.