• Konserwacja Drewna lazury do drewna

  Konserwacja Drewna

  Zabiegi konserwacyjne najlepiej zlecać profesjonalistom doświadczonym w pracy z drewnem

  lazury do drewna
 • Konserwacja Drewna oleje do drewna

  Konserwacja Drewna

  Zabiegi konserwacyjne najlepiej zlecać profesjonalistom doświadczonym w pracy z drewnem

  oleje do drewna
 • Konserwacja Drewna woski do drewna

  Konserwacja Drewna

  Zabiegi konserwacyjne najlepiej zlecać profesjonalistom doświadczonym w pracy z drewnem

  woski do drewna
 • Konserwacja Drewna lazury do drewna
 • Konserwacja Drewna oleje do drewna
 • Konserwacja Drewna woski do drewna

Konserwacja drewna

Drewno nawet najlepszego gatunku wymaga okresowej konserwacji. Wybór zabiegu zależy od rodzaju drewna i tego, gdzie znajduje się wykonana zeń konstrukcja i na jakie czynniki jest narażona.

Profesjonalna impregnacja drewna

Niezawodne zabezpieczenia

Drewniane elementy aranżacji przestrzeni mają z założenia służyć domowi przez długie lata. Utrzymanie piękna i elegancji tarasu drewnianego, elewacji, albo altany wymaga więc regularnych zabiegów konserwacyjnych, przede wszystkim impregnacji. Impregnowanie drewna to proces polegający na jego nasyceniu środkiem ochronnym. Preparaty z oferty naszego sklepu jako produkty wysokiej jakości są doskonałym zabezpieczeniem rozmaitych konstrukcji drewnianych.

Sprawdzone metody to skuteczna ochrona

W zależności od czynników, przed którymi chcemy ochronić drewno i od efektu wizualnego jaki będzie odpowiadał Państwa gustom dobierzemy odpowiedni środek. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie konserwacji drewna, polecamy więc wyłącznie sprawdzone preparaty wysokiej klasy i trwałości. Konstrukcje drewniane umieszczone w przydomowej przestrzeni i ogrodzie są narażone na działanie wody, wiatru, słońca i częstych zmian temperatur. Do czynnika atmosferycznego dochodzi biologiczny – pleśnie i insekty.

Konserwacja estetyczna

Część środków oprócz funkcji ochronnej spełnia też estetyczną. Wiele z nich nie tylko chroni drewno, ale głęboko wnikając w jego strukturę nadaje mu atrakcyjny odcień. W naszej ofercie można znaleźć oleje do drewna, które doskonale wydobywają i podkreślają jego naturalne piękno, jednocześnie chroniąc je przez wilgocią i promieniowaniem UV. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu i skorzystania z naszych usług.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.