• Tarasy Drewniane tarasy z drewna klasycznego

  Tarasy Drewniane

  Kompleksowa obsługa zleceń, komfortowe rozwiązania

  tarasy z drewna klasycznego
 • Tarasy Drewniane tarasy z drewna egzotycznego

  Tarasy Drewniane

  Kompleksowa obsługa zleceń, komfortowe rozwiązania

  tarasy z drewna egzotycznego
 • Tarasy Drewniane tarasy z thermodrewna

  Tarasy Drewniane

  Kompleksowa obsługa zleceń, komfortowe rozwiązania

  tarasy z thermodrewna
 • Tarasy Drewniane tarasy z deski kompozytowej

  Tarasy Drewniane

  Kompleksowa obsługa zleceń, komfortowe rozwiązania
  tarasy z deski kompozytowej
 • Tarasy Drewniane tarasy z drewna klasycznego
 • Tarasy Drewniane tarasy z drewna egzotycznego
 • Tarasy Drewniane tarasy z thermodrewna
 • Tarasy Drewniane tarasy z deski kompozytowej

Tarasy drewniane

Wyjątkowy charakter drewna jest nie tylko gwarancją niepowtarzalnego klimatu samego tarasu, ale i harmonijnego połączenia z otaczającym ogrodem. Oferujemy wszystkie możliwe typy tarasów.

Najlepsze materiały i fachowa obsługa

Miejsce w domu, miejsce w ogrodzie

Odpowiednio zaprojektowany i perfekcyjnie wykonany drewniany taras stanowi rozwiązanie użytkowe, i jednocześnie aranżacyjne, które można dopasować do każdego ogrodu, czy stylu budynku. Wkomponowany w otoczenie taras nada mu niepowtarzalnego uroku, wykonany z odpowiedniego materiału będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie w każdej stylizacji – współczesnej, futurystycznej i tradycyjnej. Materiał z którego wykonujemy tarasy to szerokie możliwości dekoracyjne i aranżacyjne. Umiejętnie wykorzystane pozwalają na wykonanie unikatowych realizacji, które będą ozdobą domów i ogrodów przez długie lata, nie tracąc niczego ze swej funkcjonalności i świetnego wyglądu.

Wszystko na temat tarasów drewnianych

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w budowie i montażu tarasów. Do realizacji projektów wykorzystujemy doskonałej jakości drewno w czterech podstawowych rodzajach, czyli drewno klasyczne (krajowe), drewno egzotyczne (do tarasów z drewna egzotycznego), thermodrewno i kompozyt. Zajmujemy się również sprzedażą drewna tarasowego oraz materiałów montażowych i preparatów do konserwacji (woski do drewna).
Materiał z którym pracujemy oraz udostępniamy Państwu w naszym firmowym sklepie pochodzi wyłącznie od producentów o największej renomie, w ten sposób wykonane przez nas tarasy są doskonałymi wizytówkami naszej firmy. Przyjmujemy zlecenia na budowę tarasów według przedstawionych projektów, oraz opracowanych przez nas na życzenie Klienta. Realizujemy zlecenia prywatne i komercyjne, nasi Klienci cenią nas za profesjonalizm i efektowność pracy oraz funkcjonalność i elegancję wykonanych konstrukcji.

Profesjonalne doradztwo

Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i udzielamy fachowych porad związanych z realizacjami w kwestiach takich jak koszty wykonania tarasu, wybór materiału, zalety desek kompozytowych w zależności od umiejscowienia tarasu, odnawianie tarasu po zimie, pielęgnacja powierzchni tarasu, sposoby olejowania, dobór preparatów konserwujących w zależności od warunków atmosferycznych i wiele innych.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.