• Tarasy drewniane Koszalin

  Tarasy drewniane Koszalin

  Miłośników drewna zapraszamy do skorzystania z oferty kompleksowego montażu tarasów.

  Tarasy drewniane
 • Tarasy drewniane Koszalin

Tarasy drewniane Koszalin

Taras łączy dom i ogród, ale na tym jego niezwykłość się nie kończy – jest przede wszystkim miejscem, gdzie rodzina chętnie spędza czas.

Tarasy drewniane w Koszalinie najlepszej jakości

Wyjątkowe chwile zasługują na odpowiednią oprawę, ale ponieważ nie ma dwóch takich samych domów, mamy mnóstwo różnorakich technik stworzenia drewnianego tarasu, zaś do każdej możemy użyć innych materiałów. Najbardziej estetycznym i zarazem stylowym jest drewno – surowiec wybierany najczęściej przez Klientów z Koszalina. Tarasy drewniane w Koszalinie to oferta niezwykle szczegółowa. Nasi Klienci mają różne potrzeby i planują przydomową przestrzeń według konkretnych wizji, toteż każde zamówienie wymaga indywidualnego podejścia. Takie postępowanie wyróżnia w Koszalinie profesjonalistów, dostarczających drewna najlepszego gatunku i realizujących prace sprzętem najnowszej generacji.

Rozbudowany asortyment produktów

Propozycja naszego sklepu jest szczególnie rozbudowana, na zamówienia z Koszalina i okolic czekają tarasowe deski z drewna krajowego (klasycznego), kompozytu, drewna egzotycznego i thermodrewna. Paletę surowców uzupełniają zestawy sprzętu montażowego i materiałów ochronnych oraz oferta usług. Realizujemy zlecenia na tarasy drewniane w Koszalinie i okolicach, prace przeprowadzają doświadczeni profesjonaliści na podstawie projektów firmowych, albo opracowanych zgodnie z wytycznymi Klientów. Deski tarasowe z naszej oferty są materiałem odpowiednio suszonym, składowanym i transportowanym po to by wykonany z nich drewniany taras przez lata spełniał dobrze swoją funkcję wciąż wyglądając stylowo i solidnie. W zależności od wymagań oferujemy w Koszalinie tarasy drewniane wielu rodzajów - na posadzkach betonowych, na drewnianych podstawach i na stopach regulowanych. Zajmujemy się również dodatkami, takimi jak oświetlenie osadzone w deskach, a w razie potrzeby korzystamy z pomocy współpracujących z nami projektantami ogrodów i instalatorami basenów. Od strony użytego materiału, deski tarasowe w Koszalinie to cztery rodzaje:

 • DREWNO KLASYCZNE - modrzew dąb, świerk jesion, sosna. Materiał najlepszego gatunku to drewniany taras najlepszej jakości.

 • DREWNO EGZOTYCZNE - tylko doskonałej jakości. Gatunki najpopularniejsze wśród Klientów z Koszalina to massaranduba, bangkirai, kempas i inne.

 • THERMODREWNO - deska z klasycznego drewna po obróbce termicznej przypomina materiał z drzewa egzotycznego. Co ważne, ma porównywalną odporność na warunki pogodowe

 • DESKI KOMPOZYTOWE - w Koszalinie są bardzo popularne wśród Klientów z powodu wytrzymałości. Kompozyt powstaje z połączenia naturalnego drewna z cząstkami tworzywa sztucznego, wykonana z niego deska, łączy zalety obu materiałów.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.