• Konstrukcje Drewniane altany ogrodowe

  Konstrukcje Drewniane

  Dzięki setkom zrealizowanych projektów, nasze altany są ozdobami każdego ogrodu

  altany drewniane
 • Konstrukcje Drewniane altany ogrodowe

Altany drewniane

Oferujemy stylowe altany o różnych charakterach - fasony i kształty projektów są dopasowane do wymogów i wizji Klientów. Przyjmujemy również zlecenia renowacji i konserwacji altan.

Ozdoba każdego ogrodu

Altana to jest nie tylko klimatycznym miejscem wypoczynku i spotkań, chroniącym od słońca i deszczu, stanowi również ozdobę każdego ogrodu. Jeśli zostanie wykonana z uwzględnieniem wizualnych wymagań otoczenia, podniesie estetykę ogrodu i ucieszy oko każdego obserwatora. Nie należy oszczędzać na prestiżu własnej posesji, ani na projekcie. Pierwsza sprawa to drewno – musi być najlepszej jakości, w końcu altana ma służyć ogrodowi przez całe lata. Forma i wykończenie takiej budowli zależą od wyobraźni Klienta, ale w przypadku braku zdecydowania czy wyraźnie zarysowanej koncepcji możemy zaproponować różne pomysły, albo połączenia kilku różnych projektów. W ofercie firmy „Kontar” są wspaniałe drewniane altany, spełniające nie tylko najwyższe wymagania, ale i marzenia.

W zależności od aranżacji ogrodu

Jeśli ogród potrzebuje stylowej altany o charakterze otwartym, doskonale sprawdzi się projekt „Pawilon”. Ofertę uzupełniają urokliwe altany sześcio- i ośmiokątne, które funkcjonalnie przypominają projekty typu „Pawilon” mają jednak kształt, uznawany w zależności od aranżacji ogrodu za ciekawszy. W altanie sześciokątnej w komplecie znajduje się podest, odeskowany dach przygotowany pod dodatkowe pokrycie takie jak strzecha lub gont. Altana sześciokątna mała, duża oraz drewniana altana ośmiokątna występują w wersjach bez podestu natomiast pokrycie gontem stanowi jej standardowe wyposażenie.

Nawet najbardziej wyrafinowane projekty

W przypadku gdy altana powinna być obszerniejsza i solidniejsza od zwykłego schronienia przed słońcem możemy zaproponować piękne oszklone altany, przypominające charakterem małe domki letniskowe. Na najbardziej wymagających klientów czekają nasi projektanci oraz najbardziej ekskluzywne modele z drewna o najwyższym standardzie wyposażone w setki ulepszeń od antywłamaniowej stolarki okiennej po systemy automatycznej regulacji oświetlenia.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.