• Konstrukcje Drewniane altany ogrodowe

  Konstrukcje Drewniane

  Dzięki setkom zrealizowanych projektów, nasze altany są ozdobami każdego ogrodu

  altany drewniane
 • Konstrukcje Drewniane altany ogrodowe

Altany drewniane

Oferujemy stylowe altany o różnych charakterach - fasony i kształty projektów są dopasowane do wymogów i wizji Klientów. Przyjmujemy również zlecenia renowacji i konserwacji altan.

Ozdoba każdego ogrodu

Altana to jest nie tylko klimatycznym miejscem wypoczynku i spotkań, chroniącym od słońca i deszczu, stanowi również ozdobę każdego ogrodu. Jeśli zostanie wykonana z uwzględnieniem wizualnych wymagań otoczenia, podniesie estetykę ogrodu i ucieszy oko każdego obserwatora. Nie należy oszczędzać na prestiżu własnej posesji, ani na projekcie. Pierwsza sprawa to drewno – musi być najlepszej jakości, w końcu altana ma służyć ogrodowi przez całe lata. Forma i wykończenie takiej budowli zależą od wyobraźni Klienta, ale w przypadku braku zdecydowania czy wyraźnie zarysowanej koncepcji możemy zaproponować różne pomysły, albo połączenia kilku różnych projektów. W ofercie firmy „Kontar” są wspaniałe drewniane altany, spełniające nie tylko najwyższe wymagania, ale i marzenia.

W zależności od aranżacji ogrodu

Jeśli ogród potrzebuje stylowej altany o charakterze otwartym, doskonale sprawdzi się projekt „Pawilon”. Ofertę uzupełniają urokliwe altany sześcio- i ośmiokątne, które funkcjonalnie przypominają projekty typu „Pawilon” mają jednak kształt, uznawany w zależności od aranżacji ogrodu za ciekawszy. W altanie sześciokątnej w komplecie znajduje się podest, odeskowany dach przygotowany pod dodatkowe pokrycie takie jak strzecha lub gont. Altana sześciokątna mała, duża oraz drewniana altana ośmiokątna występują w wersjach bez podestu natomiast pokrycie gontem stanowi jej standardowe wyposażenie.

Nawet najbardziej wyrafinowane projekty

W przypadku gdy altana powinna być obszerniejsza i solidniejsza od zwykłego schronienia przed słońcem możemy zaproponować piękne oszklone altany, przypominające charakterem małe domki letniskowe. Na najbardziej wymagających klientów czekają nasi projektanci oraz najbardziej ekskluzywne modele z drewna o najwyższym standardzie wyposażone w setki ulepszeń od antywłamaniowej stolarki okiennej po systemy automatycznej regulacji oświetlenia.


Taresy, Elewacje , Kostrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.

Dane Kontaktowe

 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział Sprzedaży

 • Alicja Glińska
  Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne

Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h

Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.