• Tarasy drewniane Gorzów Wielkopolski

  Tarasy drewniane Gorzów Wielkopolski

  Profesjonalne doradztwo w doborze materiałów i rozwiązań technicznych oraz fachowy montaż tarasów.

  Tarasy drewniane
 • Tarasy drewniane Gorzów Wielkopolski

Tarasy drewniane Gorzów Wielkopolski

Każdy taras jest przejściem łączącym dom z ogrodem i miejscem, na którym spędzamy niezapomniane chwile. Te wyjątkowe momenty zasługują na szczególną oprawę, dlatego istnieje mnóstwo różnych technik wykonania tarasu.

Kompleksowe realizacje tarasów z drewna - Gorzów Wlkp

Najpopularniejszym rozwiązaniem wśród Klientów jest użycie drewna, najbardziej stylowego materiału. W Gorzowie Wielkopolskim tarasy drewniane są bardzo rozbudowaną ofertą. Nasi Klienci to różne wymagania i potrzeby, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, by móc dostosować projekt do sytuacji. W ten sposób w Gorzowie postępują jedynie profesjonaliści oferujący materiał najwyższej jakości i pracujący przy pomocy najnowszego sprzętu. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana. Obejmuje w przypadku Gorzowa Wielkopolskiego deski tarasowe z drewna klasycznego (krajowego), thermodrewna, kompozytu i drewna egzotycznego. Gamę surowców uzupełnia cały wachlarz materiałów do montażu i ochrony oraz usługi.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie prac w drewnie

Doświadczeni fachowcy współpracujący z naszą firma realizują zlecenia na tarasy drewniane w Gorzowie i okolicach pracując na podstawie gotowych projektów oraz opracowanych samodzielnie według wymagań Klientów. Deski tarasowe z propozycji naszego sklepu to materiał odpowiednio suszony, składowany i transportowany – wszystko to wynika z założenia, że drewniany taras ma dobrze służyć przez lata i cały czas wyglądać solidnie i stylowo. Z tego powodu oferujemy w Gorzowie Wielkopolskim tarasy drewniane różnego rodzaju - na drewnianych podstawach i posadzkach betonowych, a także na stopach regulowanych. Realizujemy również prace dodatkowe takie jak wbudowane w deski źródła światła. Jeśli zachodzi taka potrzeba współpracujemy z instalatorami basenów i projektantami ogrodów. W kwestii rodzajów materiału, deski tarasowe w Gorzowie Wielkopolskim to cztery główne typy:

 • DREWNO KLASYCZNE - dąb, jesion, świerk sosna, modrzew. Z takim materiałem nasze tarasy to ceniona jakość.

 • DREWNO EGZOTYCZNE - zawsze najlepszej jakości. Rekomendowane przez Klientów z Gorzowa gatunki to bangkirai, kempas, massaranduba i inne.

 • THERMODREWNO - deska tarasowa z drewna krajowego poddana termowaniu wygląda w efekcie jak wycięta z drzewa egzotycznego. Dorównuje jej odpornością na warunki atmosferyczne.

 • DESKI KOMPOZYTOWE - bardzo popularny z powodu wytrzymałości materiał budulcowy tarasów powstaje z cząstek tworzywa sztucznego połączonych z naturalnym drewnem, łączy zalety obu materiałów.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.