• Tarasy drewniane Szczecin

  Tarasy drewniane Szczecin

  Bogata oferta tarasów drewnianych z różnych gatunków drewna

  Tarasy drewniane
 • Tarasy drewniane Szczecin

Tarasy drewniane Szczecin

Można powiedzieć, że drewniany taras to magiczny portal, który przenosi nas ku wspaniałym i niezapomnianym chwilom. Czy nie zasługują one na wyjątkową oprawę?

Specjalizujemy się w różnych technikach

Ponieważ określenie „wyjątkowa oprawa” dla każdego oznacza coś innego, istnieje wiele technik wykonania tarasu, w każdej można zastosować różne materiały. Najlepszym rozwiązaniem jest użycie drewna, najbardziej chyba eleganckiego materiału, a przy tym zawsze stylowego. Tarasy drewniane w Szczecinie to oferta specjalistyczna – Klienci mają różne wizje, wymogi i koncepcje tarasu, więc do każdego przypadku należy podejść indywidualnie i umieć elastycznie dostosować projekt do konkretnej sytuacji. Tak oczywiście postępują w Szczecinie wyłącznie fachowcy najwyższej klasy, pracujący z najlepszej jakości materiałem i przy użyciu sprzętu najnowszej generacji.

Szeroka oferta desek tarasowych w Szczecinie

Dysponujemy niezwykle bogatym asortymentem. Należą doń w Szczecinie deski tarasowe z drewna krajowego, egzotycznego, thermodrewna i kompozytu. Ofertę materiałową uzupełnia bogaty wybór materiałów montażowych i ochronnych oraz usług. Wytrawni rzemieślnicy współpracujący z naszą marką zajmują się tarasami drewnianymi w Szczecinie i okolicach realizując zamówienia zarówno na podstawie gotowych projektów jak i rozwiązań opracowanych przez nas według koncepcji Klientów. Deski tarasowe z naszej oferty są odpowiednio suszone, składowane i transportowane – wszystko zgodnie z założeniem, że taras ma służyć domowi przez lata i wyglądać wciąż stylowo i solidnie. Nie ograniczamy się do jednego typu konstrukcji. Oferujemy w Szczecinie różne struktury tarasowe - na stopach regulowanych, na drewnianych podstawach oraz na posadzkach betonowych. Realizujemy też projekty związane z dodatkami, np. oświetleniem wbudowanym w pokład. Projekty realizujemy współpracując w razie potrzeby z projektantami ogrodów i instalatorami basenów. Jeśli chodzi o rodzaje materiału, deski tarasowe w Szczecinie to cztery główne grupy:

 • DREWNO KLASYCZNE - jesion, sosna, świerk, modrzew, dąb. Z tym drewnem efekty naszych prac zachwycają jakością wykonania.

 • DREWNO EGZOTYCZNE - cumaru, bangkirai, kempas, meranti, okume, massaranduba, lub inne –zawsze najlepszego gatunku.

 • THERMODREWNO - poddana termowaniu klasyczna deska tarasowa przypomina wyglądem pokłady z drzewa egzotycznego, również pod względem odporności na warunki atmosferyczne

 • DESKI KOMPOZYTOWE - niezwykle ceniony z racji wytrzymałości materiał stolarki tarasowej z mieszanki cząstek drewna i tworzywa sztucznego, łączy zalety naturalnego drewna i wytrzymałości polimeru.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.