• Konserwacja drewna Szczecin

  Konserwacja drewna Szczecin

  Korzystamy tylko i wyłącznie z trwałych i skutecznych rozwiązań

  Konserwacja drewna
 • Konserwacja drewna Szczecin

Konserwacja drewna Szczecin

Zapewnianie odporności drewna i przedłużanie żywotności drewnianych elementów to niezwykle ważna kwestia. Nie ma znaczenia, czy konserwujemy drewniany taras, czy drewniane konstrukcje.

Skuteczne zabezpieczenie drewna w Szczecinie

Każda drewniana konstrukcja, elewacja czy też taras może być poddany profesjonalnej konserwacji. Materiał, z którego wykonane są konstrukcje musi być najwyższej jakości a przy tym odporny na promienie słoneczne i inne warunki atmosferyczne. Doliczmy do tego zagrożenia butwieniem, pęcznieniem, ścieraniem, czy utratą stabilności spowodowaną oddziaływaniem wody. Nasza oferta nie byłaby kompletna bez konkretnych propozycji zabezpieczenia drewna.

Zaufaj profesjonalistom

Większość zabiegów konserwacyjnych można przeprowadzić samodzielnie, ale w wielu wypadkach lepiej będzie zlecić to profesjonalistom – w przypadku Klientów ze Szczecina i okolic, dobrze jest skorzystać z okazji i skontaktować się z nasza firmą . Rodzaj zabiegu konserwacyjnego zależy od rodzaju konstrukcji i jej umiejscowienia. Te, które przez lata muszą być w dobrym stanie należy poddawać impregnacji. Polega to na nasyceniu drewna środkiem przeznaczonym do jego ochrony przed najróżniejszymi czynnikami biologicznymi i atmosferycznymi. Wybór środków ochrony w naszym szczecińskim asortymencie jest wyjątkowo duży. Produkty, które mogą u nas Państwo zamówić do zabezpieczenia drewna to: oleje, woski i lazury.

 • LAZURA OLEJNA DO DREWNA - jest idealna do wykończenia zewnętrznych powierzchni drewnianych. Zabezpiecza przed sinizną, gniciem i pleśnią. Naturalne oleje wnikają głęboko, utrzymując odpowiednie właściwości drewna. Do renowacji nie jest wymagane szlifowanie, wystarczy nałożyć następną warstwę. Olej można z powodzeniem stosować zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach. Za jego pomocą można pomalować nie tylko drewnianą podłogę, ale także meble i drewniane elementy wyposażenia ogrodu.

 • WOSK DEKORACYJNY OLEJNY - to półprzezroczysty kolorant do wykończenia drewna. Pozostawia naturalne usłojenia drewna podkreślając jego włókno i teksturę. Aplikacja jest łatwa i szybka, do uzyskania idealnego wykończenia powierzchni wystarczy jedna warstwa. Po zastosowaniu wosku powierzchnia jest odporna na wodę, łatwa w czyszczeniu oraz odporna na działanie chemikaliów stosowanych w gospodarstwie domowym.

 • WOSK TWARDY OLEJNY - zapewnia powłoce jedwabisty połysk, chroni i podkreśla walory drewna. Jest stosowany do każdego rodzaju podłóg drewnianych, korkowych, sklejek oraz płyt OSB. Jest odporny na wodę, słodkie napoje oraz inne zalania.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.