• Elewacje drewniane Koszalin

  Elewacje drewniane Koszalin

  Posiadamy szeroką gamę desek elewacyjnych różnego rodzaju

  Elewacje drewniane
 • Elewacje drewniane Koszalin

Elewacje drewniane Koszalin

Drewno jest surowcem, który dzięki łatwości obróbki i montażu jest bardzo popularnym materiałem wykończenia elewacji, zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej.

Trwałość elewacji zależy od wykonawstwa

Estetyka drewna upiększy każdą fasadę, dobrze też komponuje się z innymi materiałami. Pochodzące z naszej oferty drewniane elewacje w Koszalinie cieszą się dużą renomą. Jeśli chodzi o szczegóły, polecamy deski elewacyjne o różnych profilach (romb z drewna egzotycznego, kompozytu, drewna klasycznego i thermodrewna, softline, diagonal, rhombo solo i duo). Poza sprzedażą materiałów montażowych i desek oraz środków konserwacyjnych przyjmujemy też zlecenia na realizacje drewnianych elewacji w Koszalinie i okolicach. Pracujemy według dostarczonych projektów, albo przygotowanych według Państwa wskazówek.

Stosujemy najlepszej jakości sprzęt do montażu

Drewno elewacyjne z naszej oferty jest segregowane według jakości gatunkowej i poziomu prezentacji. Materiał składujemy w odpowiedni sposób i właściwie transportujemy by spełniał normy budowlane i higieniczne. Zajmujemy się nie tylko realizacjami drewnianych elewacji w Koszalinie i okolicach, służmy też klientom profesjonalnym poradnictwem w dziedzinie dysponowanego materiału, jego konserwacji i zastosowań. Jeśli chodzi o rodzaje desek elewacyjnych polecamy:

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA KLASYCZNEGO (KRAJOWEGO) MODRZEW, ŚWIERK I SOSNA - nasza oferta to nie tylko deski o specjalnym profilowaniu uniemożliwiającym utrzymywanie się na nich wody, zajmujemy się też montażem elementów i konserwacją elewacji w Koszalinie i okolicach.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA EGZOTYCZNEGO - wyjątkowa dekoracja o niecodziennym wyglądzie, ceniona przez Klientów z Koszalina za walory estetyczne. Ma większą od desek z drewna krajowego stabilność wymiarową, jest też bardziej odporna na warunki atmosferyczne i wytrzymała.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z THERMODREWNA - w Koszalinie cieszą się opinią doskonałego izolatora termicznego co w połączeniu z solidnością i opłacalnością tłumaczy ich popularność. Rekomendujemy termojesion i termososnę.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DESKI KOMPOZYTOWEJ - ciekawe walory estetyczne to tylko jedna z zalet tego wyjątkowego materiału. Deski kompozytowe są łatwe w montażu, stabilne kolorystycznie (żadnych odbarwień, fabryczny kolor przez lata) i pozbawione sęków.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.