• Konstrukcje drewniane Zielona Góra

  Konstrukcje drewniane Zielona Góra

  Korzystamy z najwyższej klasy drewna, które zapewnia bezpieczeństwo i wieloletnią trwałość konstrukcji

  Konstrukcje drewniane
 • Konstrukcje drewniane Zielona Góra

Konstrukcje drewniane Zielona Góra

Wszechstronność zastosowań drewna znajduje odbicie w bogactwie naszej oferty konstrukcji drewnianych, popularnych jako atrakcyjny wizualnie dodatek przydomowych przestrzeni i ogrodów.

Solidne i trwałe konstrukcje drewniane w Zielonej Górze

Do najczęściej zamawianych w Zielonej Górze konstrukcji drewnianych należą wiaty, zadaszenia tarasów i altany. Są cenione nie tylko jako funkcjonalne, ale i podnoszące walory estetyczne otoczenia. Z tego powodu nasza propozycja to solidne i trwałe konstrukcje w różnych rozmiarach i stylach. Najpopularniejsze to przede wszystkim:

 • ZADASZENIA TARASÓW - chronią przed słońcem, deszczem i wiatrem nie tylko taras ale i jego umeblowanie i przebywające osoby. Podnoszą atrakcyjność wyglądu posesji, zwłaszcza gdy zostaną wyposażone w oświetlenie. Kompetencje naszych fachowców pozwalają na harmonijne dopasowanie zadaszenia do wyglądu otoczenia, zarówno konstrukcji przytwierdzonych do ściany budynku jak i samonośnych.

 • UNIWERSALNE WIATY DREWNIANE - w Zielonej Górze często zamawiane jako wyposażenie ogrodu, przyjmujemy też zamówienia na realizacje alternatyw dla garaży. W przypadku każdej drewnianej wiaty liczy się poza dopasowaniem do stylu otoczenia stabilność samej konstrukcji, czyli solidność wykonania, dobra jakość drewna i zastosowanie odpowiednich łączeń.

 • DREWNIANE WIĘŹBY DACHOWE - nasza oferta nie kończy się na dostarczeniu drewna do więźb dachowych. W Zielonej Górze i okolicach wykonujemy i montujemy więźby krokwiowe, jętkowe i płatwiowo – kleszczowe. Rekomendujemy więźby dachowe świerkowe i sosnowe, jako przygotowane zestawy albo zarówno konstrukcje montowane na placu budowy.

 • DREWNIANE SCHODY - w tym przypadku obok funkcjonalności konstrukcji liczy się jej wygląd, który musi odpowiadać gustom użytkowników. Komponując ofertę zwróciliśmy uwagę na popularność zamówień drewnianych schodów w Zielonej Górze i okolicach. Asortyment obejmuje elementy z drewna klasycznego (gatunki liściaste i iglaste) i drewna egzotycznego. Oferowane przez nasz sklep elementy to przede wszystkim wysoka jakość wysuszonego i zakonserwowanego drewna pozbawionego wad i sęków.

 • ALTANY - są bardzo ważną ozdobą ogrodu, o ile zostaną wykonane z drewna naprawdę dobrej jakości. Przy dobrym materiale fason i rozmiar nie mają znaczenia, a wszystko i tak zależy od wyobraźni Klientów. W kwestii realizacji zamówień drewnianych altan w Zielonej Górze i okolicach, pracujemy ze wszystkimi projektami, również dotyczącymi form

 • DOMY DREWNIANE - stanowią niezwykłe połączenie nowoczesności i tradycji. Są energooszczędne, przyjazne dla środowiska, a przede wszystkim piękne. Dla Klientów z Zielonej Góry i okolic mamy ofertę przygotowania i realizacji projektów o różnej skali – od domów dużego formatu po letniskowe i mobilne, zawsze z materiałów najlepszego gatunku, stylowe i solidne.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.