• Konstrukcje drewniane Koszalin

  Konstrukcje drewniane Koszalin

  Posiadamy bogate doświadczenie pozwalające na realizację nawet najbardziej skomplikowanych przedsięwzięć

  Konstrukcje drewniane
 • Konstrukcje drewniane Koszalin

Konstrukcje drewniane Koszalin

Jedną z możliwości zastosowania drewna i jego wyjątkowych właściwości są drewniane konstrukcje – ciekawy dodatek do każdego ogrodu i przydomowej przestrzeni.

Zrealizowaliśmy wiele konstrukcji z drewna w Koszalinie

Najczęściej zamawiane w Koszalinie konstrukcje drewniane to altany, zadaszenia tarasów i wiaty. Ich zalety to nie tylko funkcjonalność, z założenia mają podnosić atrakcyjność wizualną swojego otoczenia. Z racji tego nasza oferta to porządnie wykonane i trwałe konstrukcje w różnych rozmiarach i stylach. Najpopularniejsze to przede wszystkim:

 • ZADASZENIA TARASÓW - osłona przed intensywnym słońcem, deszczem i śniegiem. Chroni nie tylko sam taras ale też ustawione na nim meble i przebywające osoby. Uatrakcyjnia wygląd przydomowego terenu, szczególnie gdy zostanie wyposażone w oświetlenie. Mamy doświadczenie w dopasowaniu zadaszenia do ogólnej kompozycji otoczenia, zarówno w przypadku konstrukcji samonośnych jak i przytwierdzonych do ściany budynku.

 • UNIWERSALNE WIATY DREWNIANE - w Koszalinie cieszą się popularnością jako część wyposażenia ogrodu, realizujemy również zamówienia będące alternatywami dla garaży. W każdym przypadku oprócz dopasowania do wyglądu otoczenia ważna jest stabilność konstrukcji, wynikająca z dobrej jakości drewna, solidności wykonania i zastosowania odpowiednich łączeń.

 • DREWNIANE WIĘŹBY DACHOWE - dostarczanie drewna do więźb dachowych nie wyczerpuje naszej oferty. W Koszalinie i okolicach podejmujemy się również wykonania i montażu więźb krokwiowych, jętkowych i płatwiowo – kleszczowych. W zależności od zamówienia nasza oferta to więźby dachowe sosnowe i świerkowe, zarówno jako konstrukcje montowane na placu budowy jak i przygotowane zestawy.

 • DREWNIANE SCHODY - w przypadku tej konstrukcji równie ważny jak funkcjonalność konstrukcji jest jej wygląd, odpowiadający gustom użytkowników. Konstruując naszą ofertę kierowaliśmy się popularnością zamówień schodów drewnianych w Koszalinie i okolicach, dlatego proponujemy Klientom przede wszystkim elementy z drewna egzotycznego oraz krajowych gatunków liściastych i iglastych. Nasze schody wyróżnia doskonała jakość – drewno jest wysuszone i zakonserwowane, pozbawione sęków i wad.

 • ALTANY - o ile są zrobione z drewna dobrej jakości stanowią elegancką ozdobę ogrodu, bez względu na rozmiar i fason. Tak naprawdę wszystko zależy od wyobraźni Klientów. Jeśli chodzi o zamówienia na altany drewniane w Koszalinie i okolicach, zajmujemy się również projektowaniem od podstaw nawet nietypowych form wraz z kompletnym wyposażeniem i najdroższych materiałów.

 • DOMY DREWNIANE - wyjątkowe połączenie tradycji i nowoczesności, czyli oryginale budowle z oryginalnych projektów. Są nie tylko piękne ale też przyjazne dla środowiska i energooszczędne. Dla Klientów z Koszalina i okolic przygotowujemy projekty o różnej skali – od domków większego formatu po mobilne i letniskowe, wszystkie z najlepszego materiału, solidne i stylowe.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.