• Konstrukcje Drewniane zadaszenia tarasów

  Konstrukcje Drewniane

  Mamy ogromne doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie wszelkich typów zadaszeń

  zadaszenia tarasów
 • Konstrukcje Drewniane zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów

Rzetelność wykonania to solidność konstrukcji i jej odporność na działanie czasu oraz pogody. Zabezpieczenie tarasu zadaszeniem to bliskość ogrodu niezależnie od pory roku.

Niezwykle wygodne rozwiązanie

Nie ma znaczenia z jakim rodzajem tarasu mamy do czynienia – każdy typ, czy to z drewna krajowego, egzotycznego albo thermodrewna znacznie poprawi i przedłuży swoją funkcjonalność jeśli zostanie uzupełniony zadaszeniem. Do argumentów przemawiających za zastosowaniem zadaszenia należy przede wszystkim cień w gorące słoneczne dni i osłona przed deszczem. Trzeba przy tym pamiętać, że drewniane zadaszenie chroni nie tylko taras, ale i zdobiące go rośliny, meble tarasowe, pozostawione przedmioty, przebywające osoby i domowe zwierzęta. Dzięki osłonie zadaszenia można cieszyć się bliskością ogrodu niezależnie od pory roku.

Estetyka i styl

Oprócz zalet użytkowych zadaszenie podnosi atrakcyjność aranżacji przydomowej przestrzeni. W zależności od koncepcji i wizji Klienta możemy zaproponować na przykład konstrukcyjne połączenia drewna klejonego, bądź litego z przeźroczystym poliwęglanem. W takim wypadku przestrzeń pod zadaszeniem będzie jasna i ciepła, doskonała do odpoczynku, zabawy oraz pracy. Można też – w przypadku większych przestrzeni - wybrać zadaszenie pełne, nie przepuszczające promieni słonecznych, które możemy wyposażyć w autonomiczne oświetlenie.

Rozwiązania dopasowane do okoliczności

Bez względu na to jakie przeznaczenie będzie mieć przestrzeń pod zadaszeniem, każdą konstrukcję projektujemy i montujemy indywidualnie, pod wymiary tarasu i szczegółowe wymogi Klienta, efekty naszej pracy cechują się najwyższą jakością i trwałością przewidzianą na lata. Należy pamiętać, że zadaszenie musi być w stanie oprzeć się naporowi wiatru oraz ciężarowi zalegającego na nim śniegu, lepiej więc postawić na solidność i wybrać ofertę firmy „Kontar”. Dbamy także o stronę wizualną przedsięwzięcia, stawiane przez nas konstrukcje muszą pasować do stylu posesji i harmonijnie komponować się z otoczeniem zarówno w przypadku struktur samonośnych, jak i przytwierdzanych do ścian budynków.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.