• Elewacje drewniane Szczecin

  Elewacje drewniane Szczecin

  Wykonawstwo i montaż elewacji zgodnie z najnowszymi trendami technicznymi

  Elewacje drewniane
 • Elewacje drewniane Szczecin

Elewacje drewniane Szczecin

Dzięki łatwości w obróbce i montażu drewno jest doskonałym materiałem do wykończenia elewacji. Nadaje jej charakteru i stylu, w dodatku dobrze się komponuje z innymi materiałami.

Różnorodne profile desek elewacyjnych w Szczecinie

Nasza oferta drewnianych elewacji cieszy się w Szczecinie sporą popularnością. Obejmuje ona deski elewacyjne różnorodnych profili (diagonal, softline, rhombo solo i duo, romb z drewna krajowego, egzotycznego, thermodrewna i kompozytu). Poza dostarczaniem desek wraz z materiałami montażowymi i ochronnymi zajmujemy się także wykonywaniem drewnianych elewacji w Szczecinie i okolicach, zarówno na podstawie gotowych projektów jak i zleconych nam do opracowania.

Fachowe doradztwo w wyborze drewna

Oferowane przez nas deski elewacyjne podlegają ścisłej selekcji pod względem prezentacji i jakości, są odpowiednio składowane i transportowane by móc spełniać wszelkie normy budowlane i higieniczne. Klientom służymy nie tylko fachowym wykonaniem prac w Szczecinie i okolicach ale i profesjonalnym doradztwem w dziedzinie wyboru materiałów, ich zastosowania, konserwacji i wszystkich kwestii związanych tematem drewnianych elewacji. Jeśli chodzi o rodzaje drewna na elewację polecamy:

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA KLASYCZNEGO (KRAJOWEGO), ŚWIERK SOSNA I MODRZEW - oprócz tego, że mamy w ofercie deski o profilach przeciwdziałających utrzymywaniu się wody, zajmujemy się również montażem dostarczonych elementów i zabezpieczaniem drewna.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA EGZOTYCZNEGO - bardzo popularna wśród szczecińskich Klientów wyjątkowa dekoracja o oryginalnym wyglądzie i niepowtarzalnych walorach estetycznych z desek o większej od drewna krajowego stabilności wymiarów, wytrzymałości i odporności na wodę i wysokie temperatury.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z THERMODREWNA - wyjątkowo wytrzymałe, bardzo dobre jako izolator termiczny, niezwykle opłacalne i niezwykle cenione przez Klientów ze Szczecina. Rekomendujemy termojesion i termososnę.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DESKI KOMPOZYTOWEJ - wyjątkowe rozwiązanie stanowiące ciekawe urozmaicenie fasady każdego budynku. Łatwość w montażu i brak kłopotu wynikającego z obecności sęków - deski są jednorodne na całej długości. Barwa nadana desce w procesie produkcji jest trwała, elewacja łatwiejsza w konserwacji.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.