• Elewacje drewniane Zielona Góra

  Elewacje drewniane Zielona Góra

  Specjalizujemy się w produkcji i montażu elementów architektonicznych wykonanych z drewna

  Elewacje drewniane
 • Elewacje drewniane Zielona Góra

Elewacje drewniane Zielona Góra

Łatwość obróbki i montażu sprawiają, że drewno jest surowcem chętnie stosowanym do wykończenia elewacji. Dodatkowo drewno jest materiałem atrakcyjnym wizualnie, podnosi więc walory każdej fasady.

Dostarczamy różnorodne deski elewacyjne

Drewno to produkt, który dobrze współgra z innymi materiałami. W Zielonej Górze drewniane elewacje pochodzące z naszej oferty cieszą się sporą popularnością. Szczególnie polecamy deski elewacyjne różnych profili (romb z kompozytu, drewna egzotycznego, thermodrewna, i drewna klasycznego, diagonal, softline, rhombo solo i duo). Nasza działalność to nie tylko dostarczanie desek elewacyjnych, środków konserwujących i materiałów montażowych, zajmujemy się również realizacjami elewacji drewnianych w Zielonej Górze i okolicach. Prace prowadzimy według firmowych projektów, albo dostarczonych przez Klientów, tudzież przygotowanych według ich życzeń.

Oferujemy wysokiej jakości drewno w Zielonej Górze

Nasz asortyment to drewno elewacyjne selekcjonowane zgodnie z jakością i atrakcyjnym wyglądem, odpowiednio składowane i właściwie transportowane – krótko mówiąc, spełniające wymagane normy higieniczne i budowlane. Poza realizacjami elewacji drewnianych w Zielonej Górze i okolicach polecamy nasze usługi doradcze w dziedzinie doboru materiału, jego zastosowania i konserwacji. W kwestii rodzajów desek elewacyjnych proponujemy:

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA KLASYCZNEGO (KRAJOWEGO) SOSNA, MODRZEW I ŚWIERK - polecamy deski o specjalnych profilach uniemożliwiających utrzymywanie się wody, przyjmujemy również zlecenia montażu elementów i konserwacją elewacji w Zielonej Górze i okolicach.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DREWNA EGZOTYCZNEGO - oryginalna estetyka chętnie wybierana przez Klientów z Zielonej Góry. Poza walorami dekoracyjnymi elewacje z drewna egzotycznego mają większą (w porównaniu do klasycznego) stabilność wymiaru, wytrzymałość oraz odporność na warunki pogodowe.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z THERMODREWNA - są bardzo dobrym izolatorem termicznym, wyróżniają się solidnością. Są popularne wśród Klientów z Zielonej Góry z racji opłacalności, do wyboru mamy termososnę i termojesion.

 • DREWNIANE ELEWACJE Z DESKI KOMPOZYTOWEJ - oryginalny wygląd to tylko jeden z atutów tego materiału. Inne to łatwość w montażu, trwałość kolorów i brak sęków.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.