• Konstrukcje drewniane Gorzów Wielkopolski

  Konstrukcje drewniane Gorzów Wielkopolski

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem i montażem konstrukcji drewnianych.

  Konstrukcje drewniane
 • Konstrukcje drewniane Gorzów Wielkopolski

Konstrukcje drewniane Gorzów Wielkopolski

Dzięki wyjątkowym właściwościom drewno ma duże możliwości zastosowania. Drewniane konstrukcje są interesującym dodatkiem do każdej aranżacji przestrzeni.

Montaż konstrukcji drewnianych w Gorzowie

W Gorzowie Wielkopolskim szczególną popularnością cieszą się między innymi wiaty, zadaszenia tarasów i altany. Stanowią nie tylko uzupełnienie terenu przydomowego, ale też rodzaj ozdoby. W związku z tym nasza propozycja obejmuje solidne wykonanie konstrukcji o dużej trwałości, zaś w kwestiach rozmiaru, stylu i fasonu wszystko zależy od wyobraźni Klientów. Wśród najczęściej zamawianych w Gorzowie konstrukcji drewnianych polecamy:

 • ZADASZENIA TARASÓW - nie tylko chronią taras, ale i jego wyposażenie i przebywające na deskach osoby. Podnoszą znacznie estetykę terenu każdej posesji, mamy też możliwość wyposażyć je w źródła światła. Jako doświadczeni fachowcy zadbamy o dopasowanie zadaszenia do aranżacji przestrzeni, nie ma znaczenia czy chodzi o zadaszenie przytwierdzone do ściany budynku, czy o strukturę samonośną.

 • UNIWERSALNE WIATY DREWNIANE - bardzo popularny w gorzowskich ogrodach element wyposażenia. Warto zadbać o jego dopasowanie do stylu posesji oraz stabilność. Ważne by wiata była wykonana solidnie i z zachowaniem odpowiednich proporcji. Liczy się również dobra jakość drewna, z którego stawiamy wiatę oraz użytych łączeń.

 • DREWNIANE WIĘŹBY DACHOWE - w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach nasza oferta nie kończy się na dostarczeniu drewna do więźb, zajmujemy się też wykonaniem i montażem więźb krokwiowych, jętkowych i płatwiowo – kleszczowych. Zależnie od zapotrzebowania Klientów możemy zaproponować więźby z drewna świerkowego i sosnowego w formie przygotowanych zestawów oraz konstrukcji montowanej na placu budowy.

 • DREWNIANE SCHODY - najważniejsze by odpowiadały gustom użytkowników, a więc liczy się nie tylko ich funkcjonalność, lecz i wygląd. Zgodnie z rekomendacjami Klientów z Gorzowa i okolic schody z naszej propozycji są odpowiednie dla klimatu każdego domu. Polecamy elementy z gatunków iglastych, liściastych i egzotycznych – wszystkie doskonałej jakości. Nasza oferta to deski odpowiednio wysuszone i zakonserwowane, bez sęków i wad.

 • ALTANY - są stylową ozdobą każdego ogrodu, oczywiście tylko wówczas, gdy zostają wykonane z drewna doskonałej jakości. Fason i wyposażenie drewnianej altany zależą od Państwa wyobraźni. Na Klientów o specjalnych wymaganiach z Gorzowa i okolic czekają altany drewniane projektowane od podstaw – przyjmujemy zlecenia na najbardziej wyrafinowane formy z materiałów najwyższego standardu.

 • DOMY DREWNIANE - niezwykłe budynki z niezwykłych projektów są swoistym połączeniem nowoczesności i tradycji. Energooszczędne, piękne i przyjazne dla środowiska. Klientom z Gorzowa Wielkopolskiego służymy projektami różnej skali – od letniskowych i mobilnych po budowle większego formatu, eleganckie i zarazem solidne.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.