• Konserwacja drewna Koszalin

  Konserwacja drewna Koszalin

  Konserwację drewna realizujemy środkami najwyższej jakości od najlepszych producentów

  Konserwacja drewna
 • Konserwacja drewna Koszalin

Konserwacja drewna Koszalin

Każda drewniana konstrukcja potrzebuje konserwacji – aby służyła nam przez lata trzeba przedłużyć odpowiednimi zabiegami żywotność jej poszczególnych elementów

Zapewniamy trwałość drewna na lata

Wszystko zależy od jakości drewna z której wykonano taras, altanę, czy drewnianą elewację - materiału słabego gatunkowo nie uratuje żaden środek. Dlatego zamawiając wykonanie czegokolwiek należy zawczasu zastanowić się jak będą wyglądają kwestie odporności danej konstrukcji na warunki pogodowe, ścieranie, utratę stabilności, butwienie, czy pęcznienie. Ponieważ materiał dostarczany przez nasza firmę jest zawsze najlepszego gatunku. ważną częścią naszej oferty jest w Koszalinie konserwacja drewna.

Stosujemy środki od najlepszych producentów

Większość zabiegów można przeprowadzić samodzielnie, ale często o wiele lepiej będzie zaufać profesjonalistom, czyli w dziedzinie konserwacji drewna w Koszalinie skontaktować się z naszą firmą. Wybór rodzaju konserwacji zależy od rodzaju drewna i umiejscowienia konstrukcji. Wszystkie wystawione na działanie warunków atmosferycznych, które będą użytkowane latami należy poddawać impregnacji. Dokonuje się jej poprzez nasycenie drewna jednym ze środków przeznaczonych do ochrony przed czynnikami biologicznymi i pogodowymi. Mamy duży wybór takich preparatów, do polecanych należą lazury, woski i oleje.

 • LAZURA OLEJNA DO DREWNA - świetnie się sprawdza w wykończeniach powierzchni zewnętrznych każdej drewnianej konstrukcji. Dobrze zabezpiecza drewno przed pleśnią, sinizną i gniciem. Jest głęboko wnikającą w drewno mieszaniną naturalnych olejków, pomaga utrzymywać właściwości jego struktury. Jeśli zabieg trzeba powtórzyć, drewno nie wymaga szlifowania – po prostu nakłada się kolejną warstwę. Lazura olejna jest stosowana nie tylko na zewnątrz, na tarasach czy meblach ogrodowych, lecz również w pomieszczeniach, można malować nią meble i drewniane podłogi.

 • WOSK DEKORACYJNY OLEJNY - jest używanym do wykończenia powierzchni półprzezroczystym kolorantem, bardzo cenionym przez naszych Klientów z Koszalina i okolic. Jego zaletą jest to, że nie zaburza widoku naturalnego usłojenia drewna – układ włókien i tekstura materiału zostają pod jego wpływem uwypuklone. Jego użycie jest proste, do idealnego wykończenia powierzchni wystarczy nałożyć jedną warstwę. Po zastosowaniu wosku powierzchnia drewna będzie odporna na działanie chemikaliów stosowanych w gospodarstwie domowym i na wodę, a przy tym łatwa w czyszczeniu.

 • WOSK TWARDY OLEJNY - to środek chroniący i podkreślający walory drewna, przy jednoczesnym zapewnieniu powłoce jedwabistego połysku. Znajduje zastosowanie przy wszystkich rodzajach sklejek, podłóg korkowych i drewnianych, a także płyt OSB. Uodparnia drewno nie tylko na wodę, ale też na zalanie słodkimi napojami.


Tarasy, Elewacje, Konstrukcje, Sprzedaż drewna

Wychodzimy naprzeciw
oczekiwaniom naszych Klientów

Dlaczego drewno?

Drewno to doskonały materiał, który zapewni Państwu naturalne piękno, trwałość i elegancję pozwalającą budować w harmonii z otoczeniem. Tarasy, elewacje i konstrukcje wykonane z drewna stworzą wyjątkową atmosferę, która zapewnia spokój i komfort.

Nasz standard

Proponujemy naszym Klientom drewno o wysokiej jakości, aby projekt budowlany realizowany był "raz, a dobrze", przy zachowaniu konkurencyjnych cen za materiały, dzięki owocnej współpracy z dostawcami.

Uzyskaj wycenę w 48h

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą wykonania elewacji drewnianej, drewnianego tarasu lub innych konstrukcji, to zachęcamy do wysłania zapytania wraz z podaniem wytycznych i szczegółów. Wykonamy dla Państwa szacowaną wycenę za usługę.
Dane Kontaktowe
 • KONTAR Jan Dwożan
  ul. K.Kolumba 5, 70-035 Szczecin
  NIP: 852-240-80-52
 • Tel. 512 892 696
  email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dział Sprzedaży
 • Tel. 512 892 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia
 • Poniedziałek – Piątek
  08:00 – 16:00
 • Sobota
  nieczynnne
Uzyskasz u nas wycenę
tarasu lub elewacji
najpóźniej w 48h
Tel. 693 867 977

Copyright © 2019 www.kontar.pl Produkcja www.FabrykaStron.eu
Na stronie stosujemy pliki cookies. Można dokonać zmiany ustawień cookies. Szczegóły Polityka Prywatności.